TRANSFER: Bojan Tucaković - veliko pojačanje na desnom bočnom

TRANSFER: Bojan Tucaković - veliko pojačanje na desnom bočnom


...dragi navijači i simpatizeri kluba, te sva javnost, ovom prilikom Vas obavještavamo da je naš klub postigao dogovor sa jednim od najboljih defanzivnih igrača u našoj županiji, a to je #BojanTucaković, vrlo poznato ime u našim krajevima, dolazi nam iz nogometnog kluba "Tehničar 1974" Cvetkovec, koji se natječe u 3. HNL sjever. Bojan je prije bio dugogodišnji kapetan Koprivnice, a nogometni zanat je stekao u školi nogometa Slaven Belupo. Na ovoj razini može odigrati bilo koju poziciju u obrani i na krilu, a nama će donijeti mirnoću i svoje iskustvo s obzirom na dosadašnje nastupe u višim ligama. Izuzetno smo zadovoljni ovim transferom iz razloga što je u prošlosti i njegov otac 15 godina bio član našeg kluba iz Drnja kao igrač, trener, te član Uprave. Bojanu ovim putem želimo dobrodošlicu u klub💪
#nkTomislavDrnje🥅⚽️

TRANSFER: Bojan Tucaković - veliko pojačanje na desnom bočnom