Transferi: Kensuke Enjo - igrač sa internacionalnim i profesionalnim iskustvom u Drnju

Transferi: Kensuke Enjo - igrač sa internacionalnim i profesionalnim iskustvom u Drnju

...dragi navijači i simpatizeri kluba, te sva javnost, ovom prilikom Vas obavještavamo da je našem klubu pristupio iskusni 26. godišnji krilni napadač, #KensukeEnjo iz Osake, koji također može igrati na pozicijama bočnog braniča i prednjeg veznog. Do sada je igrao u 2. Latvijskoj ligi, 2. Poljskoj ligi, 3. Slovenskoj ligi, te u višim ligama na Tajlandu i svom rodnom Japanu...u prošloj polusezoni u 12 utakmica postigao je 8 golova i sakupio 5 asistencija...na transfermarkt-u njegova vrijednost procijenjena je na £23 Th., te će svakako biti pojačanje za naš klub...
...njegov dolazak organiziran je preko agencije DGS SPORT AGENCY čiji je direktor Dalibor Stevanović...


...isto tako, ovim putem Vas obavještavamo da je i naš novi igrač #TomislavNjegač, novo pojačanje u vrhu napada, dobro znano na našim županijskim travnjacima, te da je klub napustio #JuricaKeser koji odlazi u Miklinovec...

#NkTomislavDrnje⚽🥅💪

Transferi: Kensuke Enjo - igrač sa internacionalnim i profesionalnim iskustvom u Drnju