Transfer: Alberto Sinani - nova devetka u Drnju

Transfer: Alberto Sinani - nova devetka u Drnju

...dragi navijači i simpatizeri kluba, te sva javnost, ovom prilikom Vas obavještavamo da je našem klubu pristupio centralni napadač #AlbertoSinani(27) koji nam dolazi iz Austrije gdje je proveo zadnje četiri godine i pokazao se kao vrsni strijelac. Ranije je u svojoj karijeri nastupao za Rudeš, Sava, Prečko i Blato, redom klubovi sa Zagrebačkog područja. Igrač je i malog nogometa, gdje se također pokazao u najboljem izdanju, te je na nekolicini turnira ove i prošle godine ponio titulu najboljeg strijelca.
Albertu želimo sve najbolje i puno golova u protivničkim mrežama💪⚽🥅
...isto tako ovim putem želimo sve najbolje našem sada već bivšem igraču Josipu Horvatinoviću koji je otišao nogometnu sreću potražiti u Austriju.
#nkTomislavDrnje