NK"TOMISLAV"DRNJE - NK"Lipa" Hlebine

NK"TOMISLAV"DRNJE  - NK"Lipa" HlebineZa golijadu su zaslužni naši dečki koji su već u prvom poluvremenu utrpali 4 komada, redom su zabijali : Matija Lončar koji je skinuo "prokletstvo" penala te sigurno realizirao najstrožu kaznu , za 2-0 zabija Hrvoje Hrženjak Joja , Fran Jakupanec zabija za 3-0 a Joja dodaje još jedan za 4-0, gosti smanjuju na 4-1 s penala. Dodajmo kako je Joja oba pogotka zabio s udarcima iz vana a isto tako i Jakupanec.
U drugom poluvremenu nastavljamo te Joja zabija odmah na početku , iz slobodnog udarca, doduše gol ide malo i na dušu golmanu Hlebina ali poklonjenom konju se ne gleda u zube. Patrik glavom lijepo zabija glavom za 6-1 . Tu se malo opušamo te gosti ublažuju poraz s još dva gola, koji su ruku na srce bili jako lijepi, jedan udarac s nekih 30ak metara i zadnji lijepo izvedeni slobodan udarac.
Vidjeli smo dva kaznena udarca te 5 lijepih udaraca izvan kaznenog prostora koji su završili u golu.
Raspucali smo se te navijačima pružili jednu sadržaju tekmu, s puno golova, prilika i uzbuđenja. Spremamo se sad polako za
Žutu podmornicu kod koje gostujemo u idućem kolu u subotu.

Iznad svih Tomislav Drnje,
Iznad svih Park Prinčeva.

Slike ustupio Podravski List

NK"TOMISLAV"DRNJE  - NK"Lipa" Hlebine