I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Bratstvo Kunovec 23 19 0 4 62 23 39 57
2. Nogometni klub Mladost Molve 23 17 2 4 61 27 34 53
3. Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec 23 16 3 4 61 23 38 51
4. Nogometni klub Tomislav Drnje 23 15 3 5 54 22 32 48
5. Nogometni klub Osvit 23 10 9 4 47 28 19 39
6. Nogometni klub Tomislav Radnik 23 9 5 9 43 38 5 32
7. Nogometni klub Lipa Hlebine 23 8 3 12 27 35 -8 27
8. Nogometni klub Panonija 23 8 2 13 26 42 -16 26
9. Nogometni klub Močile 23 8 1 14 30 43 -13 25
10. Nogometni klub Mladost Sigetec 23 6 6 11 26 39 -13 24
11. Nogometni klub Miklinovec 23 6 5 12 22 31 -9 23
12. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 23 6 5 12 21 41 -20 23
13. Nogometni klub Kalinovac 23 5 4 14 35 64 -29 19
14. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 23 3 2 18 18 77 -59 11

VETERANI I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Osvit 16 12 3 1 54 19 35 39
2. Nogometni klub Omladinac Herešin 16 11 3 2 64 20 44 36
3. Nogometni klub Radnik Križevci 16 10 1 5 35 23 12 31
4. Nogometni klub Graničar Đurđevac 16 9 3 4 37 20 17 30
5. Nogometni klub Starigrad 16 7 1 8 32 33 -1 22
6. Nogometni klub Tomislav Drnje 16 7 1 8 31 35 -4 22
7. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 16 4 4 8 33 36 -3 16
8. Nogometni klub Miklinovec 16 4 4 8 20 40 -20 16
9. Nogometni klub Zagorec Koprivnica 16 3 0 13 13 67 -54 9
10. Nogometni klub Ferdinandovac 16 2 2 12 24 50 -26 8

U-11 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 13 12 0 1 116 28 88 36
2. Nogometni klub Ferdinandovac 14 10 1 3 93 28 65 31
3. Nogometni klub Slaven Belupo 13 9 2 2 74 27 47 29
4. Nogometni klub Radnik Križevci 12 6 1 5 43 30 13 19
5. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 13 6 0 7 56 63 -7 18
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 13 5 1 7 46 72 -26 16
7. Nogometni klub Tomislav Drnje 14 3 1 10 44 82 -38 10
8. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 9 3 0 6 51 51 0 9
9. Nogometni klub Sokol Sokolovac 13 0 0 13 11 153 -142 0

U-13 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tomislav Drnje 12 9 1 2 43 22 21 28
2. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 12 9 0 3 49 34 15 27
3. Nogometni klub Tehničar 11 7 1 3 32 15 17 22
4. Nogometni klub Ferdinandovac 13 7 0 6 50 35 15 21
5. Nogometni klub Močile 11 5 0 6 35 40 -5 15
7. Nogometni klub Sokol Sokolovac 12 3 0 9 35 36 -1 9
8. Nogometni klub Omladinac Herešin 11 1 0 10 18 57 -39 3
9. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nogometni klub Reka 0 0 0 0 0 0 0 0

PIONIRI

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Graničar Đurđevac 19 17 2 0 121 15 106 53
2. Nogometni klub Radnik Križevci 17 12 2 3 83 25 58 38
3. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 18 12 0 6 51 37 14 36
5. Nogometni klub Tomislav Radnik 19 10 2 7 59 28 31 32
6. Nogometni klub Mladost Molve 18 10 0 8 59 43 16 30
7. Nogometni klub Miklinovec 17 9 1 7 37 29 8 28
8. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 16 9 0 7 49 44 5 27
9. Nogometni klub Tomislav Drnje 17 4 0 13 42 79 -37 12
10. Nogometni klub Starigrad 17 4 0 13 38 78 -40 12
11. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 17 1 2 14 18 88 -70 5
1. Nogometni klub Borac Imbriovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Nogometni klub Fugaplast 0 0 0 0 0 0 0 0

Nk "Tomislav" Drnje