I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec 13 11 0 2 37 13 24 33
2. Nogometni klub Bratstvo Kunovec 13 11 0 2 33 9 24 33
3. Nogometni klub Mladost Molve 13 10 2 1 28 11 17 32
4. Nogometni klub Tomislav Drnje 13 7 2 4 29 13 16 23
5. Nogometni klub Osvit 13 5 5 3 22 15 7 20
6. Nogometni klub Miklinovec 13 6 2 5 16 16 0 20
7. Nogometni klub Kalinovac 13 4 4 5 25 24 1 16
8. Nogometni klub Lipa Hlebine 13 5 1 7 17 21 -4 16
9. Nogometni klub Močile 13 5 0 8 15 24 -9 15
10. Nogometni klub Panonija 13 4 1 8 13 18 -5 13
11. Nogometni klub Tomislav Radnik 13 3 3 7 19 28 -9 12
12. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 13 3 3 7 9 23 -14 12
13. Nogometni klub Mladost Sigetec 13 2 3 8 7 26 -19 9
14. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 13 1 2 10 9 38 -29 5

VETERANI I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Osvit 9 7 1 1 30 13 17 22
2. Nogometni klub Radnik Križevci 9 7 0 2 25 12 13 21
3. Nogometni klub Omladinac Herešin 9 5 3 1 34 12 22 18
4. Nogometni klub Graničar Đurđevac 9 5 2 2 17 9 8 17
5. Nogometni klub Tomislav Drnje 9 4 0 5 18 24 -6 12
6. Nogometni klub Starigrad 9 3 1 5 15 21 -6 10
7. Nogometni klub Ferdinandovac 9 2 2 5 16 25 -9 8
8. Nogometni klub Miklinovec 9 1 4 4 14 22 -8 7
9. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 9 1 3 5 13 21 -8 6
10. Nogometni klub Zagorec Koprivnica 9 2 0 7 9 32 -23 6

U-11 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 9 8 0 1 92 24 68 24
2. Nogometni klub Ferdinandovac 9 7 1 1 71 16 55 22
3. Nogometni klub Slaven Belupo 9 5 2 2 59 21 38 17
4. Nogometni klub Radnik Križevci 9 5 1 3 39 22 17 16
5. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 9 4 0 5 37 47 -10 12
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 9 3 1 5 23 61 -38 10
7. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 9 3 0 6 51 51 0 9
8. Nogometni klub Tomislav Drnje 8 2 1 5 32 55 -23 7
9. Nogometni klub Sokol Sokolovac 9 0 0 9 7 114 -107 0

U-13 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 7 7 0 0 29 6 23 21
2. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 8 6 0 2 31 21 10 18
3. Nogometni klub Tomislav Drnje 7 5 0 2 22 13 9 15
4. Nogometni klub Ferdinandovac 8 4 0 4 31 19 12 12
5. Nogometni klub Močile 8 4 0 4 26 28 -2 12
7. Nogometni klub Sokol Sokolovac 7 1 0 6 19 26 -7 3
8. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nogometni klub Reka 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Nogometni klub Omladinac Herešin 7 0 0 7 9 42 -33 0

PIONIRI

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Graničar Đurđevac 11 11 0 0 71 8 63 33
2. Nogometni klub Tomislav Radnik 11 8 0 3 35 16 19 24
4. Nogometni klub Radnik Križevci 10 7 0 3 50 17 33 21
5. Nogometni klub Mladost Molve 11 6 0 5 44 26 18 18
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 11 6 0 5 33 30 3 18
7. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 10 6 0 4 23 27 -4 18
8. Nogometni klub Miklinovec 10 5 0 5 19 14 5 15
9. Nogometni klub Starigrad 11 4 0 7 31 37 -6 12
10. Nogometni klub Tomislav Drnje 11 2 0 9 23 43 -20 6
11. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 11 1 0 10 12 60 -48 3
1. Nogometni klub Borac Imbriovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Nogometni klub Fugaplast 0 0 0 0 0 0 0 0

Nk "Tomislav" Drnje