I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Bratstvo Kunovec 10 8 0 2 26 8 18 24
2. Nogometni klub Mladost Molve 9 7 2 0 17 5 12 23
3. Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec 9 7 0 2 21 11 10 21
4. Nogometni klub Lipa Hlebine 10 5 1 4 15 14 1 16
5. Nogometni klub Tomislav Drnje 9 4 1 4 23 13 10 13
6. Nogometni klub Osvit 9 3 4 2 14 9 5 13
7. Nogometni klub Panonija 9 4 0 5 13 10 3 12
8. Nogometni klub Močile 10 4 0 6 13 19 -6 12
9. Nogometni klub Miklinovec 9 3 2 4 9 13 -4 11
10. Nogometni klub Tomislav Radnik 9 3 2 4 16 21 -5 11
11. Nogometni klub Kalinovac 10 2 4 4 15 17 -2 10
12. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 10 2 3 5 7 15 -8 9
13. Nogometni klub Mladost Sigetec 10 2 3 5 6 18 -12 9
14. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 9 0 2 7 5 27 -22 2

VETERANI I ŽNL-a

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Osvit 9 7 1 1 30 13 17 22
2. Nogometni klub Radnik Križevci 9 7 0 2 25 12 13 21
3. Nogometni klub Omladinac Herešin 9 5 3 1 34 12 22 18
4. Nogometni klub Graničar Đurđevac 9 5 2 2 17 9 8 17
5. Nogometni klub Tomislav Drnje 9 4 0 5 18 24 -6 12
6. Nogometni klub Starigrad 9 3 1 5 15 21 -6 10
7. Nogometni klub Ferdinandovac 9 2 2 5 16 25 -9 8
8. Nogometni klub Miklinovec 8 1 3 4 12 20 -8 6
9. Nogometni klub Zagorec Koprivnica 9 2 0 7 9 32 -23 6
10. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 8 1 2 5 11 19 -8 5

U-11 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 6 6 0 0 70 17 53 18
2. Nogometni klub Ferdinandovac 7 5 1 1 51 16 35 16
3. Nogometni klub Slaven Belupo 7 3 2 2 35 19 16 11
4. Nogometni klub Radnik Križevci 5 3 1 1 23 15 8 10
5. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 7 3 0 4 43 38 5 9
6. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 6 2 0 4 23 25 -2 6
7. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 4 1 1 2 15 26 -11 4
8. Nogometni klub Tomislav Drnje 6 1 1 4 20 44 -24 4
9. Nogometni klub Sokol Sokolovac 6 0 0 6 3 83 -80 0

U-13 Liga piceka i pijetlova - grupa B

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 6 6 0 0 21 6 15 18
2. Nogometni klub Ferdinandovac 7 4 0 3 29 15 14 12
3. Nogometni klub Tomislav Drnje 6 4 0 2 16 12 4 12
4. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 4 3 0 1 19 8 11 9
6. Nogometni klub Močile 5 2 0 3 16 21 -5 6
7. Nogometni klub Sokol Sokolovac 5 1 0 4 15 18 -3 3
8. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Nogometni klub Reka 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Nogometni klub Omladinac Herešin 6 0 0 6 8 40 -32 0

PIONIRI

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub Graničar Đurđevac 8 8 0 0 40 6 34 24
3. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 8 6 0 2 23 19 4 18
4. Nogometni klub Radnik Križevci 7 5 0 2 31 11 20 15
5. Nogometni klub Tomislav Radnik 8 5 0 3 23 14 9 15
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 8 4 0 4 17 15 2 12
7. Nogometni klub Mladost Molve 8 3 0 5 37 23 14 9
8. Nogometni klub Miklinovec 6 3 0 3 13 9 4 9
9. Nogometni klub Starigrad 8 2 0 6 20 30 -10 6
10. Nogometni klub Tomislav Drnje 8 2 0 6 19 31 -12 6
11. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 8 1 0 7 12 43 -31 3
1. Nogometni klub Borac Imbriovec 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Nogometni klub Fugaplast 0 0 0 0 0 0 0 0

Nk "Tomislav" Drnje