Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

Odigrano

1 : 0

Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Panonija

Park prinčeva

I ŽNL-a

24.10.2021. 15:00

I ŽNL-a
Nogometni klub Miklinovec
21.08.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
22.08.2021. 11:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Tomislav Radnik
22.08.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
22.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
22.08.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Mladost Molve
22.08.2021. 17:30
2 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Tomislav Drnje
22.08.2021. 17:30
6 : 0
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Kalinovac
28.08.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Močile
28.08.2021. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Osvit
29.08.2021. 10:00
1 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
29.08.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Sigetec
29.08.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Mladost Molve
29.08.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Panonija
29.08.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
04.09.2021. 17:00
4 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
05.09.2021. 11:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
05.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Drnje
05.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Tomislav Radnik
05.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Močile
11.09.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Kalinovac
11.09.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Osvit
12.09.2021. 10:00
0 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Lipa Hlebine
12.09.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Sigetec
12.09.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Tomislav Drnje
12.09.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Molve
12.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Miklinovec
18.09.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
19.09.2021. 11:00
4 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
19.09.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Radnik
19.09.2021. 16:00
5 : 2
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
19.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
19.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
19.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Kalinovac
25.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Močile
25.09.2021. 16:00
5 : 2
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
26.09.2021. 11:00
6 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Lipa Hlebine
26.09.2021. 16:00
0 : 2
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Tomislav Drnje
26.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
26.09.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
26.09.2021. 16:00
0 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Miklinovec
02.10.2021. 16:00
1 : 4
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Osvit
03.10.2021. 10:00
2 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
03.10.2021. 16:00
2 : 4
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
03.10.2021. 16:00
0 : 3
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Tomislav Radnik
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
03.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Močile
09.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Kalinovac
09.10.2021. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
10.10.2021. 11:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
10.10.2021. 15:00
0 : 4
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Radnik
10.10.2021. 15:00
3 : 7
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
10.10.2021. 15:00
3 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
10.10.2021. 15:00
5 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
16.10.2021. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Osvit
17.10.2021. 10:00
0 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Lipa Hlebine
17.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
17.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
17.10.2021. 15:00
0 : 4
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
17.10.2021. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
17.10.2021. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Kalinovac
23.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Močile
23.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
24.10.2021. 11:00
2 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Radnik
24.10.2021. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Molve
24.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Drnje
24.10.2021. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
24.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Miklinovec
30.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Osvit
31.10.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Lipa Hlebine
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Mladost Sigetec
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Miklinovec
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Kalinovac
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
07.11.2021. 11:00
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Mladost Molve
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Močile
13.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Osvit
14.11.2021. 10:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Panonija
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Močile
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Mladost Sigetec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Osvit
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Molve
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Kalinovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Miklinovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Osvit
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Bratstvo Kunovec 10 18 24
2. Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec 10 11 24
3. Nogometni klub Mladost Molve 10 11 23
4. Nogometni klub Tomislav Drnje 10 12 16
5. Nogometni klub Osvit 10 6 16
6. Nogometni klub Lipa Hlebine 10 1 16
7. Nogometni klub Panonija 10 1 12
8. Nogometni klub Močile 10 -6 12
9. Nogometni klub Miklinovec 10 -5 11
10. Nogometni klub Tomislav Radnik 10 -6 11
11. Nogometni klub Kalinovac 10 -2 10
12. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 10 -8 9
13. Nogometni klub Mladost Sigetec 10 -12 9
14. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 10 -21 5
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Osvit 9 17 22
2. Nogometni klub Radnik Križevci 9 13 21
3. Nogometni klub Omladinac Herešin 9 22 18
4. Nogometni klub Graničar Đurđevac 9 8 17
5. Nogometni klub Tomislav Drnje 9 -6 12
6. Nogometni klub Starigrad 9 -6 10
7. Nogometni klub Ferdinandovac 9 -9 8
8. Nogometni klub Miklinovec 8 -8 6
9. Nogometni klub Zagorec Koprivnica 9 -23 6
10. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 8 -8 5
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 6 53 18
2. Nogometni klub Ferdinandovac 7 35 16
3. Nogometni klub Slaven Belupo 7 16 11
4. Nogometni klub Radnik Križevci 5 8 10
5. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 7 5 9
6. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 6 -2 6
7. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 4 -11 4
8. Nogometni klub Tomislav Drnje 6 -24 4
9. Nogometni klub Sokol Sokolovac 6 -80 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 6 15 18
2. Nogometni klub Ferdinandovac 7 14 12
3. Nogometni klub Tomislav Drnje 6 4 12
4. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 4 11 9
6. Nogometni klub Močile 5 -5 6
7. Nogometni klub Sokol Sokolovac 5 -3 3
8. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 0 0 0
5. Nogometni klub Reka 0 0 0
9. Nogometni klub Omladinac Herešin 6 -32 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Graničar Đurđevac 8 34 24
3. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 8 4 18
4. Nogometni klub Radnik Križevci 7 20 15
5. Nogometni klub Tomislav Radnik 8 9 15
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 8 2 12
7. Nogometni klub Mladost Molve 8 14 9
8. Nogometni klub Miklinovec 6 4 9
9. Nogometni klub Starigrad 8 -10 6
10. Nogometni klub Tomislav Drnje 8 -12 6
11. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 8 -31 3
1. Nogometni klub Borac Imbriovec 0 0 0
3. Nogometni klub Fugaplast 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA