Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21
ČAZMA
22.08.2020. 17:30
4 : 1
Pitomača
Slatina
22.08.2020. 17:30
1 : 1
Suhopolje
Graničar (L)
22.08.2020. 17:30
0 : 5
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
22.08.2020. 17:30
2 : 5
Ferdinandovac
Garić
22.08.2020. 17:30
0 : 4
Dinamo P.
BILOGORAC V.T.
23.08.2020. 17:30
2 : 1
Tomislav (D)
Mladost (KP)
09.09.2020. 17:00
1 : 0
BILOGORA 91
Suhopolje
29.08.2020. 17:30
1 : 3
ČAZMA
Tehnika Koprivnica
29.08.2020. 17:30
2 : 2
Zdenka 91
Ferdinandovac
29.08.2020. 17:30
2 : 1
Slatina
Daruvar
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Graničar (L)
BILOGORA 91
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Garić
Dinamo P.
30.08.2020. 17:30
5 : 0
BILOGORAC V.T.
Pitomača
23.09.2020. 16:00
1 : 0
Mladost (KP)
Garić
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Pitomača
BILOGORAC V.T.
02.09.2020. 17:30
0 : 2
BILOGORA 91
Slatina
02.09.2020. 17:30
2 : 4
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
02.09.2020. 17:30
1 : 1
Ferdinandovac
Tomislav (D)
02.09.2020. 17:30
1 : 3
Dinamo P.
Zdenka 91
02.09.2020. 17:30
1 : 5
Daruvar
Mladost (KP)
30.09.2020. 16:00
0 : 3
Suhopolje
Graničar (L)
05.09.2020. 17:00
4 : 0
Zdenka 91
Suhopolje
05.09.2020. 17:00
5 : 3
Garić
Daruvar
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Slatina
Tehnika Koprivnica
05.09.2020. 17:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORA 91
05.09.2020. 17:00
4 : 2
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.09.2020. 17:00
3 : 0
Mladost (KP)
Pitomača
06.10.2020. 15:30
6 : 1
BILOGORAC V.T.
Garić
12.09.2020. 16:30
0 : 0
Ferdinandovac
ČAZMA
12.09.2020. 16:30
6 : 0
Daruvar
Slatina
12.09.2020. 16:30
1 : 0
Graničar (L)
Mladost (KP)
13.09.2020. 16:30
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
13.09.2020. 16:30
1 : 2
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
13.09.2020. 16:30
1 : 4
Suhopolje
Tomislav (D)
14.10.2020. 15:30
0 : 1
Pitomača
Graničar (L)
19.09.2020. 16:00
0 : 0
ČAZMA
Zdenka 91
19.09.2020. 16:00
1 : 1
Slatina
Pitomača
19.09.2020. 16:00
1 : 3
Dinamo P.
Daruvar
19.09.2020. 16:00
3 : 1
Mladost (KP)
Suhopolje
19.09.2020. 16:00
0 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
19.09.2020. 16:00
2 : 1
Garić
Ferdinandovac
20.09.2020. 16:00
5 : 0
BILOGORAC V.T.
BILOGORA 91
26.09.2020. 16:00
3 : 0
Pitomača
ČAZMA
26.09.2020. 16:00
2 : 2
Zdenka 91
Garić
26.09.2020. 16:00
4 : 1
Daruvar
Tomislav (D)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
27.09.2020. 16:00
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
27.09.2020. 16:00
3 : 1
Suhopolje
Mladost (KP)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
03.10.2020. 15:30
2 : 1
BILOGORA 91
Graničar (L)
03.10.2020. 15:30
1 : 2
Garić
Zdenka 91
03.10.2020. 15:30
3 : 5
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.10.2020. 15:30
2 : 1
Tomislav (D)
Slatina
03.10.2020. 15:30
4 : 1
ČAZMA
Daruvar
03.10.2020. 15:30
5 : 3
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
04.10.2020. 15:30
3 : 0
Dinamo P.
Garić
10.10.2020. 15:30
3 : 1
Zdenka 91
BILOGORA 91
10.10.2020. 15:30
2 : 2
Ferdinandovac
Pitomača
10.10.2020. 15:30
3 : 0
Suhopolje
Tomislav (D)
11.10.2020. 15:30
2 : 0
Daruvar
Mladost (KP)
11.10.2020. 15:30
3 : 0
Slatina
BILOGORAC V.T.
11.10.2020. 15:30
0 : 1
Graničar (L)
Dinamo P.
11.10.2020. 15:30
1 : 0
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
17.10.2020. 15:30
0 : 0
Tomislav (D)
ČAZMA
17.10.2020. 15:30
2 : 4
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
17.10.2020. 15:30
0 : 1
BILOGORA 91
Zdenka 91
17.10.2020. 15:30
3 : 0
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.10.2020. 15:30
0 : 2
Dinamo P.
Slatina
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Garić
Ferdinandovac
18.10.2020. 15:30
3 : 1
Pitomača
Suhopolje
24.10.2020. 15:30
1 : 3
Ferdinandovac
Pitomača
24.10.2020. 15:30
0 : 1
Tehnika Koprivnica
BILOGORA 91
24.10.2020. 15:30
5 : 1
Daruvar
Garić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
25.10.2020. 14:30
1 : 4
Slatina
Dinamo P.
25.10.2020. 14:30
2 : 2
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.10.2020. 14:30
8 : 0
Zdenka 91
Zdenka 91
31.10.2020. 14:00
3 : 0
Dinamo P.
Slatina
31.10.2020. 14:00
4 : 1
Tomislav (D)
Daruvar
31.10.2020. 14:00
0 : 3
Pitomača
ČAZMA
31.10.2020. 14:00
4 : 0
BILOGORAC V.T.
Graničar (L)
31.10.2020. 14:00
0 : 3
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Suhopolje
Mladost (KP)
01.11.2020. 14:00
2 : 0
Garić
Suhopolje
07.11.2020. 14:00
2 : 2
Daruvar
BILOGORA 91
07.11.2020. 14:00
3 : 0
Zdenka 91
Pitomača
07.11.2020. 14:00
4 : 0
Graničar (L)
Dinamo P.
08.11.2020. 14:00
3 : 0
Slatina
Ferdinandovac
08.11.2020. 14:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
08.11.2020. 14:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
08.11.2020. 14:00
1 : 4
Mladost (KP)
ČAZMA
14.11.2020. 14:00
0 : 1
Dinamo P.
Graničar (L)
14.11.2020. 14:00
3 : 1
Suhopolje
Garić
14.11.2020. 14:00
4 : 0
BILOGORAC V.T.
Slatina
14.11.2020. 14:00
0 : 5
BILOGORA 91
Daruvar
14.11.2020. 14:00
0 : 1
Ferdinandovac
Zdenka 91
14.11.2020. 14:00
2 : 2
Pitomača
Mladost (KP)
15.11.2020. 14:00
1 : 1
Tomislav (D)
Pitomača
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
21.11.2020. 13:30
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
21.11.2020. 13:30
-- : --
ČAZMA
Suhopolje
21.11.2020. 13:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
22.11.2020. 13:30
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
22.11.2020. 13:30
-- : --
Mladost (KP)
Tomislav (D)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Garić
Pitomača
20.03.2021. 15:30
-- : --
ČAZMA
BILOGORA 91
20.03.2021. 15:30
-- : --
Mladost (KP)
Suhopolje
20.03.2021. 15:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
20.03.2021. 19:00
-- : --
Graničar (L)
Ferdinandovac
21.03.2021. 15:30
-- : --
Zdenka 91
Dinamo P.
21.03.2021. 15:30
-- : --
Garić
Tomislav (D)
21.03.2021. 15:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Garić
27.03.2021. 15:30
-- : --
BILOGORA 91
Slatina
27.03.2021. 15:30
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
27.03.2021. 15:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
27.03.2021. 15:30
-- : --
Daruvar
ČAZMA
27.03.2021. 15:30
-- : --
Suhopolje
BILOGORAC V.T.
28.03.2021. 16:30
-- : --
Dinamo P.
Mladost (KP)
28.03.2021. 16:30
-- : --
Pitomača
Pitomača
03.04.2021. 16:30
-- : --
Garić
Daruvar
03.04.2021. 16:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
03.04.2021. 16:30
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
03.04.2021. 16:30
-- : --
Tomislav (D)
BILOGORA 91
03.04.2021. 16:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Suhopolje
03.04.2021. 16:30
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.04.2021. 16:30
-- : --
Slatina
ČAZMA
10.04.2021. 16:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slatina
10.04.2021. 16:30
-- : --
Daruvar
Garić
10.04.2021. 16:30
-- : --
Suhopolje
Zdenka 91
10.04.2021. 16:30
-- : --
Graničar (L)
Tomislav (D)
11.04.2021. 16:30
-- : --
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
11.04.2021. 16:30
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
11.04.2021. 16:30
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORA 91
17.04.2021. 16:30
1 : 0
Dinamo P.
Suhopolje
17.04.2021. 16:30
6 : 2
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.04.2021. 16:30
0 : 0
ČAZMA
Pitomača
17.04.2021. 16:30
2 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
17.04.2021. 16:30
1 : 2
Mladost (KP)
Graničar (L)
17.04.2021. 16:30
5 : 0
Slatina
Ferdinandovac
18.04.2021. 16:30
2 : 1
Garić
Garić
24.04.2021. 16:30
1 : 3
Tehnika Koprivnica
Slatina
24.04.2021. 16:30
2 : 1
Zdenka 91
ČAZMA
24.04.2021. 16:30
4 : 2
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.04.2021. 16:30
1 : 1
Suhopolje
Dinamo P.
25.04.2021. 16:30
2 : 2
Pitomača
BILOGORAC V.T.
25.04.2021. 16:30
0 : 4
Ferdinandovac
Mladost (KP)
25.04.2021. 16:30
1 : 1
Daruvar
Suhopolje
01.05.2021. 17:00
6 : 2
Dinamo P.
Daruvar
01.05.2021. 17:00
0 : 1
Garić
Zdenka 91
01.05.2021. 17:00
2 : 0
ČAZMA
Graničar (L)
01.05.2021. 17:00
2 : 1
Mladost (KP)
Pitomača
01.05.2021. 17:00
1 : 1
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
01.05.2021. 17:00
1 : 0
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
02.05.2021. 17:00
2 : 1
Tomislav (D)
ČAZMA
08.05.2021. 17:00
1 : 1
Slatina
Garić
08.05.2021. 17:00
2 : 1
Graničar (L)
BILOGORA 91
08.05.2021. 17:00
6 : 2
Suhopolje
Tomislav (D)
09.05.2021. 17:00
2 : 2
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
09.05.2021. 17:00
1 : 2
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
09.05.2021. 17:00
1 : 1
Daruvar
Mladost (KP)
09.05.2021. 17:00
3 : 3
Zdenka 91
Daruvar
15.05.2021. 17:30
1 : 4
Tomislav (D)
Graničar (L)
15.05.2021. 17:30
5 : 3
BILOGORAC V.T.
Tehnika Koprivnica
15.05.2021. 17:30
6 : 1
Dinamo P.
Suhopolje
15.05.2021. 17:30
2 : 4
Pitomača
Slatina
15.05.2021. 17:30
2 : 2
Mladost (KP)
Zdenka 91
15.05.2021. 17:30
2 : 0
Garić
Ferdinandovac
16.05.2021. 17:30
2 : 0
BILOGORA 91
Mladost (KP)
19.05.2021. 17:30
4 : 1
ČAZMA
Dinamo P.
19.05.2021. 17:30
2 : 1
Daruvar
Pitomača
19.05.2021. 17:30
0 : 0
Ferdinandovac
Garić
19.05.2021. 17:30
1 : 2
Slatina
Tomislav (D)
19.05.2021. 17:30
1 : 0
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
19.05.2021. 17:30
2 : 7
Zdenka 91
BILOGORA 91
19.05.2021. 17:30
2 : 0
Tehnika Koprivnica
Tehnika Koprivnica
22.05.2021. 17:30
2 : 0
Pitomača
Daruvar
22.05.2021. 17:30
0 : 4
BILOGORA 91
Zdenka 91
22.05.2021. 17:30
1 : 0
Tomislav (D)
Graničar (L)
22.05.2021. 17:30
0 : 1
Dinamo P.
Slatina
22.05.2021. 17:30
4 : 1
BILOGORAC V.T.
ČAZMA
22.05.2021. 17:30
2 : 0
Garić
Ferdinandovac
23.05.2021. 17:30
5 : 2
Suhopolje
Pitomača
29.05.2021. 17:30
6 : 0
Daruvar
Garić
29.05.2021. 17:30
1 : 5
Mladost (KP)
BILOGORA 91
29.05.2021. 17:30
2 : 1
Graničar (L)
Suhopolje
29.05.2021. 17:30
0 : 2
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
30.05.2021. 17:30
1 : 1
Slatina
BILOGORAC V.T.
30.05.2021. 17:30
0 : 1
ČAZMA
Dinamo P.
30.05.2021. 17:30
4 : 3
Zdenka 91
Slatina
03.06.2021. 17:30
2 : 0
Dinamo P.
Daruvar
03.06.2021. 17:30
1 : 1
Suhopolje
Graničar (L)
03.06.2021. 17:30
0 : 1
Pitomača
Mladost (KP)
03.06.2021. 17:30
5 : 0
BILOGORAC V.T.
Zdenka 91
03.06.2021. 17:30
0 : 6
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
03.06.2021. 17:30
3 : 2
Ferdinandovac
ČAZMA
03.06.2021. 17:30
0 : 1
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.06.2021. 18:00
1 : 3
Daruvar
Tomislav (D)
06.06.2021. 18:00
1 : 4
Mladost (KP)
BILOGORAC V.T.
06.06.2021. 18:00
0 : 3
Garić
Pitomača
06.06.2021. 18:00
6 : 1
Zdenka 91
Suhopolje
06.06.2021. 18:00
0 : 2
Graničar (L)
BILOGORA 91
06.06.2021. 18:00
2 : 0
Slatina
Dinamo P.
06.06.2021. 18:00
1 : 3
ČAZMA
Garić
12.06.2021. 18:00
2 : 2
Tomislav (D)
Graničar (L)
12.06.2021. 18:00
0 : 1
Ferdinandovac
ČAZMA
12.06.2021. 18:00
0 : 5
BILOGORA 91
Mladost (KP)
12.06.2021. 18:00
10 : 1
Dinamo P.
Slatina
12.06.2021. 18:00
5 : 3
Pitomača
Daruvar
12.06.2021. 18:00
1 : 2
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
12.06.2021. 18:00
3 : 1
Suhopolje
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. BILOGORA 91 28 54 68
2. Ferdinandovac 28 45 67
3. Mladost (KP) 28 32 54
4. Tehnika Koprivnica 28 25 51
5. Pitomača 28 24 46
6. Dinamo P. 28 -1 45
7. Slatina 28 -11 39
8. ČAZMA 28 5 38
9. Garić 28 -1 38
10. Suhopolje 28 -14 31
11. Graničar (L) 28 -9 30
12. Zdenka 91 28 -25 29
13. Tomislav (D) 28 -4 27
14. Daruvar 28 -37 23
15. BILOGORAC V.T. 28 -83 5
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 21 108 55
2. Podravac 20 77 55
3. Graničar (Đ) 20 18 35
4. Starigrad 18 11 26
5. Ferdinandovac 20 -25 19
6. Tehnika Koprivnica 21 -76 19
7. Tomislav (D) 20 -52 15
8. Mladost Molve 20 -61 12
# Ime kluba U +/- B
1. Graničar (Đ) 21 177 60
2. Radnik Križevci 21 145 57
3. Starigrad 21 -19 31
4. Mladost Molve 21 -20 30
5. Tomislav (D) 21 -78 26
6. Podravac 21 -51 19
7. Tehnika Koprivnica 21 -58 14
8. Ferdinandovac 21 -96 8
# Ime kluba U +/- B
1. Osvit 18 28 41
2. Omladinac 18 43 37
3. Radnik Križevci 18 28 35
4. Graničar (Đ) 18 9 31
5. Tomislav (D) 18 7 29
6. Mladost (KP) 18 -1 25
7. Miklinovec 18 -6 25
8. Starigrad 18 -9 19
9. Jadran-Galeb 18 -42 8
10. Podravac 18 -57 5

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA