Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

počinje za

-- : --

Slatina
Tomislav (D)

Slatina

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21

31.10.2020. 14:00

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21
ČAZMA
22.08.2020. 17:30
4 : 1
Pitomača
Slatina
22.08.2020. 17:30
1 : 1
Suhopolje
Graničar (L)
22.08.2020. 17:30
0 : 5
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
22.08.2020. 17:30
2 : 5
Ferdinandovac
Garić
22.08.2020. 17:30
0 : 4
Dinamo P.
BILOGORAC V.T.
23.08.2020. 17:30
2 : 1
Tomislav (D)
Mladost (KP)
09.09.2020. 17:00
1 : 0
BILOGORA 91
Suhopolje
29.08.2020. 17:30
1 : 3
ČAZMA
Tehnika Koprivnica
29.08.2020. 17:30
2 : 2
Zdenka 91
Ferdinandovac
29.08.2020. 17:30
2 : 1
Slatina
Daruvar
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Graničar (L)
BILOGORA 91
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Garić
Dinamo P.
30.08.2020. 17:30
5 : 0
BILOGORAC V.T.
Pitomača
23.09.2020. 16:00
1 : 0
Mladost (KP)
Garić
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Pitomača
BILOGORAC V.T.
02.09.2020. 17:30
0 : 2
BILOGORA 91
Slatina
02.09.2020. 17:30
2 : 4
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
02.09.2020. 17:30
1 : 1
Ferdinandovac
Tomislav (D)
02.09.2020. 17:30
1 : 3
Dinamo P.
Zdenka 91
02.09.2020. 17:30
1 : 5
Daruvar
Mladost (KP)
30.09.2020. 16:00
0 : 3
Suhopolje
Graničar (L)
05.09.2020. 17:00
4 : 0
Zdenka 91
Suhopolje
05.09.2020. 17:00
5 : 3
Garić
Daruvar
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Slatina
Tehnika Koprivnica
05.09.2020. 17:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORA 91
05.09.2020. 17:00
4 : 2
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.09.2020. 17:00
3 : 0
Mladost (KP)
Pitomača
06.10.2020. 15:30
6 : 1
BILOGORAC V.T.
Garić
12.09.2020. 16:30
0 : 0
Ferdinandovac
ČAZMA
12.09.2020. 16:30
6 : 0
Daruvar
Slatina
12.09.2020. 16:30
1 : 0
Graničar (L)
Mladost (KP)
13.09.2020. 16:30
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
13.09.2020. 16:30
1 : 2
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
13.09.2020. 16:30
1 : 4
Suhopolje
Tomislav (D)
14.10.2020. 15:30
0 : 1
Pitomača
Graničar (L)
19.09.2020. 16:00
0 : 0
ČAZMA
Zdenka 91
19.09.2020. 16:00
1 : 1
Slatina
Pitomača
19.09.2020. 16:00
1 : 3
Dinamo P.
Daruvar
19.09.2020. 16:00
3 : 1
Mladost (KP)
Suhopolje
19.09.2020. 16:00
0 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
19.09.2020. 16:00
2 : 1
Garić
Ferdinandovac
20.09.2020. 16:00
5 : 0
BILOGORAC V.T.
BILOGORA 91
26.09.2020. 16:00
3 : 0
Pitomača
ČAZMA
26.09.2020. 16:00
2 : 2
Zdenka 91
Garić
26.09.2020. 16:00
4 : 1
Daruvar
Tomislav (D)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
27.09.2020. 16:00
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
27.09.2020. 16:00
3 : 1
Suhopolje
Mladost (KP)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
03.10.2020. 15:30
2 : 1
BILOGORA 91
Graničar (L)
03.10.2020. 15:30
1 : 2
Garić
Zdenka 91
03.10.2020. 15:30
3 : 5
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.10.2020. 15:30
2 : 1
Tomislav (D)
Slatina
03.10.2020. 15:30
4 : 1
ČAZMA
Daruvar
03.10.2020. 15:30
5 : 3
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
04.10.2020. 15:30
3 : 0
Dinamo P.
Garić
10.10.2020. 15:30
3 : 1
Zdenka 91
BILOGORA 91
10.10.2020. 15:30
2 : 2
Ferdinandovac
Pitomača
10.10.2020. 15:30
3 : 0
Suhopolje
Tomislav (D)
11.10.2020. 15:30
2 : 0
Daruvar
Mladost (KP)
11.10.2020. 15:30
3 : 0
Slatina
BILOGORAC V.T.
11.10.2020. 15:30
0 : 1
Graničar (L)
Dinamo P.
11.10.2020. 15:30
1 : 0
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
17.10.2020. 15:30
0 : 0
Tomislav (D)
ČAZMA
17.10.2020. 15:30
2 : 4
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
17.10.2020. 15:30
0 : 1
BILOGORA 91
Zdenka 91
17.10.2020. 15:30
3 : 0
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.10.2020. 15:30
0 : 2
Dinamo P.
Slatina
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Garić
Ferdinandovac
18.10.2020. 15:30
3 : 1
Pitomača
Suhopolje
24.10.2020. 15:30
1 : 3
Ferdinandovac
Pitomača
24.10.2020. 15:30
0 : 1
Tehnika Koprivnica
BILOGORA 91
24.10.2020. 15:30
5 : 1
Daruvar
Garić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
25.10.2020. 14:30
1 : 4
Slatina
Dinamo P.
25.10.2020. 14:30
2 : 2
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.10.2020. 14:30
8 : 0
Zdenka 91
Zdenka 91
31.10.2020. 14:00
-- : --
Dinamo P.
Slatina
31.10.2020. 14:00
-- : --
Tomislav (D)
Daruvar
31.10.2020. 14:00
-- : --
Pitomača
ČAZMA
31.10.2020. 14:00
-- : --
BILOGORAC V.T.
Graničar (L)
31.10.2020. 14:00
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
31.10.2020. 14:00
-- : --
Suhopolje
Mladost (KP)
01.11.2020. 14:00
-- : --
Garić
Suhopolje
07.11.2020. 14:00
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
07.11.2020. 14:00
-- : --
Zdenka 91
Pitomača
07.11.2020. 14:00
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
08.11.2020. 14:00
-- : --
Slatina
Ferdinandovac
08.11.2020. 14:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
08.11.2020. 14:00
-- : --
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
08.11.2020. 14:00
-- : --
Mladost (KP)
ČAZMA
14.11.2020. 14:00
-- : --
Dinamo P.
Graničar (L)
14.11.2020. 14:00
-- : --
Suhopolje
Garić
14.11.2020. 14:00
-- : --
BILOGORAC V.T.
Slatina
14.11.2020. 14:00
-- : --
BILOGORA 91
Daruvar
14.11.2020. 14:00
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
14.11.2020. 14:00
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
15.11.2020. 14:00
-- : --
Tomislav (D)
Pitomača
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
21.11.2020. 13:30
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
21.11.2020. 13:30
-- : --
ČAZMA
Suhopolje
21.11.2020. 13:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
22.11.2020. 13:30
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
22.11.2020. 13:30
-- : --
Mladost (KP)
Tomislav (D)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Garić
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Pitomača
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Garić
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Garić
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Slatina
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Pitomača
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Pitomača
--.--.----
-- : --
Garić
Daruvar
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Slatina
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slatina
--.--.----
-- : --
Daruvar
Garić
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Garić
Daruvar
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Pitomača
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Slatina
Garić
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Pitomača
Slatina
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Daruvar
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Daruvar
--.--.----
-- : --
Garić
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Pitomača
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Garić
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Daruvar
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Pitomača
Slatina
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Garić
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Daruvar
Pitomača
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Garić
--.--.----
-- : --
Slatina
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Pitomača
Daruvar
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Slatina
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Garić
Pitomača
--.--.----
-- : --
Daruvar
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Slatina
Garić
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Slatina
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Daruvar
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Daruvar
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Garić
Pitomača
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Garić
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Slatina
--.--.----
-- : --
Pitomača
Daruvar
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ferdinandovac 10 19 24
2. Dinamo P. 10 16 22
3. BILOGORA 91 10 12 22
4. Tehnika Koprivnica 11 6 19
5. Garić 11 0 16
6. Daruvar 10 -7 15
7. Slatina 10 1 14
8. Suhopolje 10 0 14
9. ČAZMA 10 5 13
10. Mladost (KP) 9 -1 13
11. Pitomača 10 -3 12
12. Graničar (L) 9 -3 9
13. Tomislav (D) 9 3 8
14. Zdenka 91 10 -20 6
15. BILOGORAC V.T. 11 -28 4
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 6 59 18
2. Podravac 6 29 18
3. Graničar (Đ) 7 2 13
4. Starigrad 7 6 10
5. Tomislav (D) 8 -21 9
6. Ferdinandovac 6 -6 6
7. Tehnika Koprivnica 8 -43 6
8. Mladost Molve 8 -26 3
# Ime kluba U +/- B
1. Graničar (Đ) 8 86 24
2. Radnik Križevci 8 74 21
3. Mladost Molve 7 -2 13
4. Starigrad 8 -3 12
5. Podravac 7 -23 9
6. Tomislav (D) 8 -54 6
7. Tehnika Koprivnica 8 -38 4
8. Ferdinandovac 8 -40 3
# Ime kluba U +/- B
1. Omladinac 9 38 27
2. Graničar (Đ) 9 13 21
3. Radnik Križevci 9 17 17
4. Osvit 9 11 16
5. Miklinovec 9 -1 14
6. Tomislav (D) 9 -2 12
7. Starigrad 9 -1 11
8. Mladost (KP) 9 -12 8
9. Podravac 9 -32 3
10. Jadran-Galeb 9 -31 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA