Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

počinje za

-- : --

Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)

Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš"

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21

03.10.2020. 15:30

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21
ČAZMA
22.08.2020. 17:30
4 : 1
Pitomača
Slatina
22.08.2020. 17:30
1 : 1
Suhopolje
Graničar (L)
22.08.2020. 17:30
0 : 5
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
22.08.2020. 17:30
2 : 5
Ferdinandovac
Garić
22.08.2020. 17:30
0 : 4
Dinamo P.
BILOGORAC V.T.
23.08.2020. 17:30
2 : 1
Tomislav (D)
Mladost (KP)
09.09.2020. 17:00
1 : 0
BILOGORA 91
Suhopolje
29.08.2020. 17:30
1 : 3
ČAZMA
Tehnika Koprivnica
29.08.2020. 17:30
2 : 2
Zdenka 91
Ferdinandovac
29.08.2020. 17:30
2 : 1
Slatina
Daruvar
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Graničar (L)
BILOGORA 91
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Garić
Dinamo P.
30.08.2020. 17:30
5 : 0
BILOGORAC V.T.
Pitomača
23.09.2020. 16:00
1 : 0
Mladost (KP)
Garić
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Pitomača
BILOGORAC V.T.
02.09.2020. 17:30
0 : 2
BILOGORA 91
Slatina
02.09.2020. 17:30
2 : 4
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
02.09.2020. 17:30
1 : 1
Ferdinandovac
Tomislav (D)
02.09.2020. 17:30
1 : 3
Dinamo P.
Zdenka 91
02.09.2020. 17:30
1 : 5
Daruvar
Mladost (KP)
30.09.2020. 16:00
0 : 3
Suhopolje
Graničar (L)
05.09.2020. 17:00
4 : 0
Zdenka 91
Suhopolje
05.09.2020. 17:00
5 : 3
Garić
Daruvar
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Slatina
Tehnika Koprivnica
05.09.2020. 17:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORA 91
05.09.2020. 17:00
4 : 2
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.09.2020. 17:00
3 : 0
Mladost (KP)
Pitomača
06.10.2020. 15:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Garić
12.09.2020. 16:30
0 : 0
Ferdinandovac
ČAZMA
12.09.2020. 16:30
6 : 0
Daruvar
Slatina
12.09.2020. 16:30
1 : 0
Graničar (L)
Mladost (KP)
13.09.2020. 16:30
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
13.09.2020. 16:30
1 : 2
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
13.09.2020. 16:30
1 : 4
Suhopolje
Tomislav (D)
14.10.2020. 15:30
-- : --
Pitomača
Graničar (L)
19.09.2020. 16:00
0 : 0
ČAZMA
Zdenka 91
19.09.2020. 16:00
1 : 1
Slatina
Pitomača
19.09.2020. 16:00
1 : 3
Dinamo P.
Daruvar
19.09.2020. 16:00
3 : 1
Mladost (KP)
Suhopolje
19.09.2020. 16:00
0 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
19.09.2020. 16:00
2 : 1
Garić
Ferdinandovac
20.09.2020. 16:00
5 : 0
BILOGORAC V.T.
BILOGORA 91
26.09.2020. 16:00
3 : 0
Pitomača
ČAZMA
26.09.2020. 16:00
2 : 2
Zdenka 91
Garić
26.09.2020. 16:00
4 : 1
Daruvar
Tomislav (D)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
27.09.2020. 16:00
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
27.09.2020. 16:00
3 : 1
Suhopolje
Mladost (KP)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
03.10.2020. 15:30
-- : --
BILOGORA 91
Graničar (L)
03.10.2020. 15:30
-- : --
Garić
Zdenka 91
03.10.2020. 15:30
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.10.2020. 15:30
-- : --
Tomislav (D)
Slatina
03.10.2020. 15:30
-- : --
ČAZMA
Daruvar
03.10.2020. 15:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
04.10.2020. 15:30
-- : --
Dinamo P.
Garić
10.10.2020. 15:30
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
10.10.2020. 15:30
-- : --
Ferdinandovac
Pitomača
10.10.2020. 15:30
-- : --
Suhopolje
Tomislav (D)
11.10.2020. 15:30
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
11.10.2020. 15:30
-- : --
Slatina
BILOGORAC V.T.
11.10.2020. 15:30
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
11.10.2020. 15:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
17.10.2020. 15:30
-- : --
Tomislav (D)
ČAZMA
17.10.2020. 15:30
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
17.10.2020. 15:30
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
17.10.2020. 15:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.10.2020. 15:30
-- : --
Dinamo P.
Slatina
17.10.2020. 15:30
-- : --
Garić
Ferdinandovac
18.10.2020. 15:30
-- : --
Pitomača
Suhopolje
24.10.2020. 15:30
-- : --
Ferdinandovac
Pitomača
24.10.2020. 15:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORA 91
24.10.2020. 15:30
-- : --
Daruvar
Garić
24.10.2020. 15:30
-- : --
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
25.10.2020. 14:30
-- : --
Slatina
Dinamo P.
25.10.2020. 14:30
-- : --
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.10.2020. 14:30
-- : --
Zdenka 91
Zdenka 91
31.10.2020. 14:00
-- : --
Dinamo P.
Slatina
31.10.2020. 14:00
-- : --
Tomislav (D)
Daruvar
31.10.2020. 14:00
-- : --
Pitomača
ČAZMA
31.10.2020. 14:00
-- : --
BILOGORAC V.T.
Graničar (L)
31.10.2020. 14:00
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
31.10.2020. 14:00
-- : --
Suhopolje
Mladost (KP)
01.11.2020. 14:00
-- : --
Garić
Suhopolje
07.11.2020. 14:00
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
07.11.2020. 14:00
-- : --
Zdenka 91
Pitomača
07.11.2020. 14:00
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
08.11.2020. 14:00
-- : --
Slatina
Ferdinandovac
08.11.2020. 14:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
08.11.2020. 14:00
-- : --
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
08.11.2020. 14:00
-- : --
Mladost (KP)
ČAZMA
14.11.2020. 14:00
-- : --
Dinamo P.
Graničar (L)
14.11.2020. 14:00
-- : --
Suhopolje
Garić
14.11.2020. 14:00
-- : --
BILOGORAC V.T.
Slatina
14.11.2020. 14:00
-- : --
BILOGORA 91
Daruvar
14.11.2020. 14:00
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
14.11.2020. 14:00
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
15.11.2020. 14:00
-- : --
Tomislav (D)
Pitomača
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
21.11.2020. 13:30
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
21.11.2020. 13:30
-- : --
ČAZMA
Suhopolje
21.11.2020. 13:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
22.11.2020. 13:30
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
22.11.2020. 13:30
-- : --
Mladost (KP)
Tomislav (D)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Garić
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Pitomača
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Garić
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Garić
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Slatina
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Pitomača
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Pitomača
--.--.----
-- : --
Garić
Daruvar
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Slatina
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slatina
--.--.----
-- : --
Daruvar
Garić
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Garić
Daruvar
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Pitomača
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Slatina
Garić
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Pitomača
Slatina
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Daruvar
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Daruvar
--.--.----
-- : --
Garić
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Pitomača
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Garić
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Daruvar
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Pitomača
Slatina
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Garić
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Daruvar
Pitomača
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
Garić
--.--.----
-- : --
Slatina
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Pitomača
Daruvar
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Slatina
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Garić
Pitomača
--.--.----
-- : --
Daruvar
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Slatina
Garić
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Slatina
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Daruvar
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
BILOGORAC V.T.
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Ferdinandovac
--.--.----
-- : --
Daruvar
Tomislav (D)
--.--.----
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORAC V.T.
--.--.----
-- : --
Garić
Pitomača
--.--.----
-- : --
Zdenka 91
Suhopolje
--.--.----
-- : --
Graničar (L)
BILOGORA 91
--.--.----
-- : --
Slatina
Dinamo P.
--.--.----
-- : --
ČAZMA
Garić
--.--.----
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
--.--.----
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
--.--.----
-- : --
BILOGORA 91
Mladost (KP)
--.--.----
-- : --
Dinamo P.
Slatina
--.--.----
-- : --
Pitomača
Daruvar
--.--.----
-- : --
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
--.--.----
-- : --
Suhopolje
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Dinamo P. 6 14 15
2. BILOGORA 91 6 8 15
3. Ferdinandovac 6 12 14
4. ČAZMA 7 11 13
5. Tehnika Koprivnica 7 8 13
6. Daruvar 6 -1 12
7. Suhopolje 7 4 11
8. Garić 7 -3 7
9. Slatina 6 -3 5
10. Graničar (L) 5 -3 4
11. Mladost (KP) 6 -8 4
12. BILOGORAC V.T. 6 -14 4
13. Pitomača 5 -9 3
14. Zdenka 91 6 -11 3
15. Tomislav (D) 4 -5 1
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 4 34 12
2. Podravac 4 23 12
3. Graničar (Đ) 5 0 10
4. Ferdinandovac 5 -5 6
5. Tomislav (D) 5 -8 6
6. Tehnika Koprivnica 5 -20 6
7. Starigrad 5 -5 4
8. Mladost Molve 5 -19 0
# Ime kluba U +/- B
1. Graničar (Đ) 5 55 15
2. Radnik Križevci 5 45 12
3. Podravac 5 -10 9
4. Mladost Molve 5 -6 7
5. Starigrad 5 -14 6
6. Tehnika Koprivnica 5 -15 4
7. Ferdinandovac 5 -11 3
8. Tomislav (D) 5 -44 3
# Ime kluba U +/- B
1. Omladinac 5 27 15
2. Radnik Križevci 5 9 10
3. Osvit 5 7 9
4. Tomislav (D) 5 4 9
5. Graničar (Đ) 5 3 9
6. Starigrad 5 -3 5
8. Mladost (KP) 5 -6 5
7. Miklinovec 5 -6 5
9. Podravac 5 -16 3
10. Jadran-Galeb 5 -19 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA