Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA BJ KC VT
Zdenka 91
24.08.2019. 17:30
3 : 0
ČAZMA
Ferdinandovac
24.08.2019. 17:30
4 : 2
Slatina
Daruvar
24.08.2019. 17:30
1 : 1
BILOGORA 91
Pitomača
24.08.2019. 17:30
0 : 0
Mladost KP
Garić
24.08.2019. 17:30
3 : 1
Suhopolje
Dinamo P.
25.08.2019. 17:30
3 : 2
Tehnika Koprivnica
Slaven Belupo II
25.08.2019. 17:30
6 : 1
Tomislav D
Tehnika Koprivnica
31.08.2019. 17:00
5 : 2
Tomislav D
Suhopolje
31.08.2019. 17:00
1 : 4
Slaven Belupo II
Slatina
31.08.2019. 17:00
3 : 0
Daruvar
ČAZMA
31.08.2019. 17:00
0 : 4
Ferdinandovac
Mladost KP
01.09.2019. 17:00
0 : 3
Garić
BILOGORA 91
01.09.2019. 17:00
1 : 1
Pitomača
Dinamo P.
01.09.2019. 17:00
1 : 1
Zdenka 91
Zdenka 91
07.09.2019. 17:00
3 : 1
Tehnika Koprivnica
Daruvar
07.09.2019. 17:00
1 : 0
ČAZMA
Pitomača
07.09.2019. 17:00
2 : 0
Slatina
Garić
07.09.2019. 17:00
0 : 1
BILOGORA 91
Ferdinandovac
08.09.2019. 17:00
2 : 1
Dinamo P.
Slaven Belupo II
08.09.2019. 17:00
5 : 1
Mladost KP
Tomislav D
08.09.2019. 17:00
0 : 4
Suhopolje
Tehnika Koprivnica
14.09.2019. 16:00
1 : 1
Suhopolje
Slatina
14.09.2019. 16:00
3 : 2
Garić
ČAZMA
14.09.2019. 16:00
1 : 3
Pitomača
Zdenka 91
14.09.2019. 16:00
1 : 2
Ferdinandovac
Mladost KP
15.09.2019. 16:00
1 : 0
Tomislav D
BILOGORA 91
15.09.2019. 16:00
1 : 3
Slaven Belupo II
Dinamo P.
15.09.2019. 16:00
2 : 2
Daruvar
Daruvar
21.09.2019. 16:00
1 : 2
Zdenka 91
Pitomača
21.09.2019. 16:00
1 : 0
Dinamo P.
Garić
21.09.2019. 16:00
5 : 2
ČAZMA
Suhopolje
21.09.2019. 16:00
0 : 0
Mladost KP
Ferdinandovac
22.09.2019. 16:00
4 : 0
Tehnika Koprivnica
Slaven Belupo II
22.09.2019. 16:00
3 : 0
Slatina
Tomislav D
22.09.2019. 16:00
3 : 2
BILOGORA 91
Slatina
28.09.2019. 16:00
1 : 4
Tomislav D
ČAZMA
28.09.2019. 16:00
1 : 5
Slaven Belupo II
Zdenka 91
28.09.2019. 16:00
3 : 1
Pitomača
Tehnika Koprivnica
29.09.2019. 16:00
2 : 1
Mladost KP
BILOGORA 91
29.09.2019. 16:00
2 : 1
Suhopolje
Dinamo P.
29.09.2019. 16:00
6 : 0
Garić
Ferdinandovac
29.09.2019. 16:00
1 : 2
Daruvar
Daruvar
05.10.2019. 16:00
0 : 0
Tehnika Koprivnica
Pitomača
05.10.2019. 16:00
1 : 2
Ferdinandovac
Garić
05.10.2019. 16:00
5 : 2
Zdenka 91
Slaven Belupo II
05.10.2019. 16:00
6 : 0
Dinamo P.
Suhopolje
05.10.2019. 16:00
0 : 3
Slatina
Tomislav D
06.10.2019. 16:00
1 : 1
ČAZMA
Mladost KP
06.10.2019. 16:00
0 : 1
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
12.10.2019. 15:00
0 : 4
BILOGORA 91
Slatina
12.10.2019. 15:00
3 : 0
Mladost KP
ČAZMA
12.10.2019. 15:00
2 : 3
Suhopolje
Zdenka 91
12.10.2019. 15:00
1 : 5
Slaven Belupo II
Daruvar
12.10.2019. 15:00
2 : 0
Pitomača
Dinamo P.
13.10.2019. 15:00
0 : 1
Tomislav D
Ferdinandovac
13.10.2019. 15:00
1 : 2
Garić
Pitomača
19.10.2019. 15:00
3 : 1
Tehnika Koprivnica
Garić
19.10.2019. 15:00
3 : 0
Daruvar
Slaven Belupo II
19.10.2019. 15:00
3 : 0
Ferdinandovac
Suhopolje
19.10.2019. 15:00
0 : 2
Dinamo P.
Tomislav D
20.10.2019. 15:00
4 : 0
Zdenka 91
Mladost KP
20.10.2019. 15:00
4 : 1
ČAZMA
BILOGORA 91
20.10.2019. 15:00
1 : 0
Slatina
Tehnika Koprivnica
26.10.2019. 15:00
1 : 2
Slatina
ČAZMA
26.10.2019. 15:00
0 : 1
BILOGORA 91
Zdenka 91
26.10.2019. 15:00
2 : 1
Suhopolje
Daruvar
26.10.2019. 15:00
0 : 4
Slaven Belupo II
Pitomača
26.10.2019. 15:00
6 : 1
Garić
Dinamo P.
27.10.2019. 15:00
2 : 1
Mladost KP
Ferdinandovac
27.10.2019. 15:00
2 : 0
Tomislav D
Garić
02.11.2019. 14:00
2 : 1
Tehnika Koprivnica
Slaven Belupo II
02.11.2019. 14:00
0 : 3
Pitomača
Suhopolje
02.11.2019. 14:00
3 : 2
Ferdinandovac
Slatina
02.11.2019. 14:00
4 : 1
ČAZMA
Tomislav D
03.11.2019. 14:00
2 : 2
Daruvar
Mladost KP
03.11.2019. 14:00
0 : 2
Zdenka 91
BILOGORA 91
03.11.2019. 14:00
1 : 1
Dinamo P.
Tehnika Koprivnica
09.11.2019. 14:00
2 : 0
ČAZMA
Zdenka 91
09.11.2019. 14:00
1 : 1
BILOGORA 91
Daruvar
09.11.2019. 14:00
3 : 1
Suhopolje
Pitomača
09.11.2019. 14:00
3 : 1
Tomislav D
Garić
09.11.2019. 14:00
1 : 1
Slaven Belupo II
Dinamo P.
10.11.2019. 14:00
1 : 0
Slatina
Ferdinandovac
10.11.2019. 14:00
2 : 0
Mladost KP
Slaven Belupo II
16.11.2019. 14:00
5 : 0
Tehnika Koprivnica
Suhopolje
16.11.2019. 14:00
3 : 4
Pitomača
Slatina
16.11.2019. 14:00
2 : 1
Zdenka 91
ČAZMA
16.11.2019. 14:00
-- : --
Dinamo P.
Tomislav D
17.11.2019. 14:00
4 : 1
Garić
Mladost KP
17.11.2019. 14:00
1 : 1
Daruvar
BILOGORA 91
17.11.2019. 14:00
0 : 1
Ferdinandovac
Tehnika Koprivnica
14.03.2020. 15:00
-- : --
Dinamo P.
ČAZMA
14.03.2020. 15:00
-- : --
Zdenka 91
Slatina
14.03.2020. 15:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORA 91
14.03.2020. 15:00
-- : --
Daruvar
Mladost KP
14.03.2020. 15:00
-- : --
Pitomača
Suhopolje
14.03.2020. 15:00
-- : --
Garić
Tomislav D
14.03.2020. 15:00
-- : --
Slaven Belupo II
Tomislav D
21.03.2020. 15:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slaven Belupo II
21.03.2020. 15:00
-- : --
Suhopolje
Garić
21.03.2020. 15:00
-- : --
Mladost KP
Pitomača
21.03.2020. 15:00
-- : --
BILOGORA 91
Daruvar
21.03.2020. 15:00
-- : --
Slatina
Ferdinandovac
21.03.2020. 15:00
-- : --
ČAZMA
Zdenka 91
21.03.2020. 15:00
-- : --
Dinamo P.
Tehnika Koprivnica
28.03.2020. 15:00
-- : --
Zdenka 91
Dinamo P.
28.03.2020. 15:00
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
28.03.2020. 15:00
-- : --
Daruvar
Slatina
28.03.2020. 15:00
-- : --
Pitomača
BILOGORA 91
28.03.2020. 15:00
-- : --
Garić
Mladost KP
28.03.2020. 15:00
-- : --
Slaven Belupo II
Suhopolje
28.03.2020. 15:00
-- : --
Tomislav D
Suhopolje
04.04.2020. 16:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav D
04.04.2020. 16:00
-- : --
Mladost KP
Slaven Belupo II
04.04.2020. 16:00
-- : --
BILOGORA 91
Garić
04.04.2020. 16:00
-- : --
Slatina
Pitomača
04.04.2020. 16:00
-- : --
ČAZMA
Daruvar
04.04.2020. 16:00
-- : --
Dinamo P.
Ferdinandovac
04.04.2020. 16:00
-- : --
Zdenka 91
Tehnika Koprivnica
11.04.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
11.04.2020. 16:00
-- : --
Daruvar
Dinamo P.
11.04.2020. 16:00
-- : --
Pitomača
ČAZMA
11.04.2020. 16:00
-- : --
Garić
Slatina
11.04.2020. 16:00
-- : --
Slaven Belupo II
BILOGORA 91
11.04.2020. 16:00
-- : --
Tomislav D
Mladost KP
11.04.2020. 16:00
-- : --
Suhopolje
Mladost KP
18.04.2020. 16:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Suhopolje
18.04.2020. 16:00
-- : --
BILOGORA 91
Tomislav D
18.04.2020. 16:00
-- : --
Slatina
Slaven Belupo II
18.04.2020. 16:00
-- : --
ČAZMA
Garić
18.04.2020. 16:00
-- : --
Dinamo P.
Pitomača
18.04.2020. 16:00
-- : --
Zdenka 91
Daruvar
18.04.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
Tehnika Koprivnica
25.04.2020. 17:00
-- : --
Daruvar
Ferdinandovac
25.04.2020. 17:00
-- : --
Pitomača
Zdenka 91
25.04.2020. 17:00
-- : --
Garić
Dinamo P.
25.04.2020. 17:00
-- : --
Slaven Belupo II
ČAZMA
25.04.2020. 17:00
-- : --
Tomislav D
Slatina
25.04.2020. 17:00
-- : --
Suhopolje
BILOGORA 91
25.04.2020. 17:00
-- : --
Mladost KP
BILOGORA 91
02.05.2020. 17:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Mladost KP
02.05.2020. 17:00
-- : --
Slatina
Suhopolje
02.05.2020. 17:00
-- : --
ČAZMA
Tomislav D
02.05.2020. 17:00
-- : --
Dinamo P.
Slaven Belupo II
02.05.2020. 17:00
-- : --
Zdenka 91
Garić
02.05.2020. 17:00
-- : --
Ferdinandovac
Pitomača
02.05.2020. 17:00
-- : --
Daruvar
Tehnika Koprivnica
09.05.2020. 17:00
-- : --
Pitomača
Daruvar
09.05.2020. 17:00
-- : --
Garić
Ferdinandovac
09.05.2020. 17:00
-- : --
Slaven Belupo II
Zdenka 91
09.05.2020. 17:00
-- : --
Tomislav D
Dinamo P.
09.05.2020. 17:00
-- : --
Suhopolje
ČAZMA
09.05.2020. 17:00
-- : --
Mladost KP
Slatina
09.05.2020. 17:00
-- : --
BILOGORA 91
Slatina
16.05.2020. 17:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
BILOGORA 91
16.05.2020. 17:00
-- : --
ČAZMA
Mladost KP
16.05.2020. 17:00
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
16.05.2020. 17:00
-- : --
Zdenka 91
Tomislav D
16.05.2020. 17:00
-- : --
Ferdinandovac
Slaven Belupo II
16.05.2020. 17:00
-- : --
Daruvar
Garić
16.05.2020. 17:00
-- : --
Pitomača
Tehnika Koprivnica
23.05.2020. 17:00
-- : --
Garić
Pitomača
23.05.2020. 17:00
-- : --
Slaven Belupo II
Daruvar
23.05.2020. 17:00
-- : --
Tomislav D
Ferdinandovac
23.05.2020. 17:00
-- : --
Suhopolje
Zdenka 91
23.05.2020. 17:00
-- : --
Mladost KP
Dinamo P.
23.05.2020. 17:00
-- : --
BILOGORA 91
ČAZMA
23.05.2020. 17:00
-- : --
Slatina
ČAZMA
30.05.2020. 17:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slatina
30.05.2020. 17:00
-- : --
Dinamo P.
BILOGORA 91
30.05.2020. 17:00
-- : --
Zdenka 91
Mladost KP
30.05.2020. 17:00
-- : --
Ferdinandovac
Suhopolje
30.05.2020. 17:00
-- : --
Daruvar
Tomislav D
30.05.2020. 17:00
-- : --
Pitomača
Slaven Belupo II
30.05.2020. 17:00
-- : --
Garić
Tehnika Koprivnica
06.06.2020. 17:00
-- : --
Slaven Belupo II
Garić
06.06.2020. 17:00
-- : --
Tomislav D
Pitomača
06.06.2020. 17:00
-- : --
Suhopolje
Daruvar
06.06.2020. 17:00
-- : --
Mladost KP
Ferdinandovac
06.06.2020. 17:00
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
06.06.2020. 17:00
-- : --
Slatina
Dinamo P.
06.06.2020. 17:00
-- : --
ČAZMA
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Slaven Belupo II 13 46 37
2. Ferdinandovac 13 12 27
3. Pitomača 13 7 23
4. BILOGORA 91 13 5 22
5. Garić 13 0 22
6. Dinamo P. 13 5 21
7. Slatina 13 3 21
8. Zdenka 91 13 -2 20
9. Daruvar 13 -5 17
10. Tomislav D 13 -5 17
11. Suhopolje 13 -9 11
12. Tehnika Koprivnica 13 -14 11
13. Mladost KP 13 -13 9
14. ČAZMA 13 -30 1
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 10 43 27
2. Mladost Molve 10 36 25
3. Graničar Đ 10 13 20
4. Tomislav D 10 -6 13
5. Mladost KP 10 11 11
6. Tehnika Koprivnica 10 -32 9
7. Tomislav Radnik 10 -34 7
8. Močile 10 -31 4
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 10 40 27
2. Mladost Molve 10 33 26
3. Graničar Đ 10 13 18
4. Reka 10 4 18
5. Drava PS 10 11 16
6. Močile 10 8 14
7. Tomislav D 10 -24 12
8. Mladost KP 10 0 10
9. Starigrad 10 -14 10
10. Tomislav Radnik 10 -19 10
11. Ferdinandovac 10 -52 0
# Ime kluba U +/- B
1. Graničar Đ 10 60 25
2. Mladost KP 10 19 23
3. Tehnika Koprivnica 10 10 21
4. Radnik Križevci 10 18 16
5. Tomislav Radnik 10 -10 13
6. Mladost Molve 10 -17 10
7. Tomislav D 10 -33 9
8. Močile 10 -47 0
# Ime kluba U +/- B
1. Starigrad 9 14 19
2. Jadran-Galeb 9 10 19
3. Graničar Đ 9 9 18
4. Osvit 9 14 14
5. Omladinac 8 13 14
6. Mladost KP 8 2 13
7. Tomislav D 9 -8 10
8. Miklinovec 9 -8 8
9. Radnik Križevci 9 -7 7
10. Podravac 9 -39 2

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA