Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

počinje za

-- : --

Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica

Park prinčeva

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21

09.05.2021. 17:00

ČETVRTA NL BJ-KC-VT 20/21
ČAZMA
22.08.2020. 17:30
4 : 1
Pitomača
Slatina
22.08.2020. 17:30
1 : 1
Suhopolje
Graničar (L)
22.08.2020. 17:30
0 : 5
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
22.08.2020. 17:30
2 : 5
Ferdinandovac
Garić
22.08.2020. 17:30
0 : 4
Dinamo P.
BILOGORAC V.T.
23.08.2020. 17:30
2 : 1
Tomislav (D)
Mladost (KP)
09.09.2020. 17:00
1 : 0
BILOGORA 91
Suhopolje
29.08.2020. 17:30
1 : 3
ČAZMA
Tehnika Koprivnica
29.08.2020. 17:30
2 : 2
Zdenka 91
Ferdinandovac
29.08.2020. 17:30
2 : 1
Slatina
Daruvar
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Graničar (L)
BILOGORA 91
29.08.2020. 17:30
3 : 2
Garić
Dinamo P.
30.08.2020. 17:30
5 : 0
BILOGORAC V.T.
Pitomača
23.09.2020. 16:00
1 : 0
Mladost (KP)
Garić
02.09.2020. 17:30
3 : 1
Pitomača
BILOGORAC V.T.
02.09.2020. 17:30
0 : 2
BILOGORA 91
Slatina
02.09.2020. 17:30
2 : 4
Tehnika Koprivnica
ČAZMA
02.09.2020. 17:30
1 : 1
Ferdinandovac
Tomislav (D)
02.09.2020. 17:30
1 : 3
Dinamo P.
Zdenka 91
02.09.2020. 17:30
1 : 5
Daruvar
Mladost (KP)
30.09.2020. 16:00
0 : 3
Suhopolje
Graničar (L)
05.09.2020. 17:00
4 : 0
Zdenka 91
Suhopolje
05.09.2020. 17:00
5 : 3
Garić
Daruvar
05.09.2020. 17:00
2 : 1
Slatina
Tehnika Koprivnica
05.09.2020. 17:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORA 91
05.09.2020. 17:00
4 : 2
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.09.2020. 17:00
3 : 0
Mladost (KP)
Pitomača
06.10.2020. 15:30
6 : 1
BILOGORAC V.T.
Garić
12.09.2020. 16:30
0 : 0
Ferdinandovac
ČAZMA
12.09.2020. 16:30
6 : 0
Daruvar
Slatina
12.09.2020. 16:30
1 : 0
Graničar (L)
Mladost (KP)
13.09.2020. 16:30
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
13.09.2020. 16:30
1 : 2
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
13.09.2020. 16:30
1 : 4
Suhopolje
Tomislav (D)
14.10.2020. 15:30
0 : 1
Pitomača
Graničar (L)
19.09.2020. 16:00
0 : 0
ČAZMA
Zdenka 91
19.09.2020. 16:00
1 : 1
Slatina
Pitomača
19.09.2020. 16:00
1 : 3
Dinamo P.
Daruvar
19.09.2020. 16:00
3 : 1
Mladost (KP)
Suhopolje
19.09.2020. 16:00
0 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
19.09.2020. 16:00
2 : 1
Garić
Ferdinandovac
20.09.2020. 16:00
5 : 0
BILOGORAC V.T.
BILOGORA 91
26.09.2020. 16:00
3 : 0
Pitomača
ČAZMA
26.09.2020. 16:00
2 : 2
Zdenka 91
Garić
26.09.2020. 16:00
4 : 1
Daruvar
Tomislav (D)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
27.09.2020. 16:00
1 : 1
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
27.09.2020. 16:00
3 : 1
Suhopolje
Mladost (KP)
27.09.2020. 16:00
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
03.10.2020. 15:30
2 : 1
BILOGORA 91
Graničar (L)
03.10.2020. 15:30
1 : 2
Garić
Zdenka 91
03.10.2020. 15:30
3 : 5
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.10.2020. 15:30
2 : 1
Tomislav (D)
Slatina
03.10.2020. 15:30
4 : 1
ČAZMA
Daruvar
03.10.2020. 15:30
5 : 3
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
04.10.2020. 15:30
3 : 0
Dinamo P.
Garić
10.10.2020. 15:30
3 : 1
Zdenka 91
BILOGORA 91
10.10.2020. 15:30
2 : 2
Ferdinandovac
Pitomača
10.10.2020. 15:30
3 : 0
Suhopolje
Tomislav (D)
11.10.2020. 15:30
2 : 0
Daruvar
Mladost (KP)
11.10.2020. 15:30
3 : 0
Slatina
BILOGORAC V.T.
11.10.2020. 15:30
0 : 1
Graničar (L)
Dinamo P.
11.10.2020. 15:30
1 : 0
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
17.10.2020. 15:30
0 : 0
Tomislav (D)
ČAZMA
17.10.2020. 15:30
2 : 4
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
17.10.2020. 15:30
0 : 1
BILOGORA 91
Zdenka 91
17.10.2020. 15:30
3 : 0
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.10.2020. 15:30
0 : 2
Dinamo P.
Slatina
17.10.2020. 15:30
1 : 0
Garić
Ferdinandovac
18.10.2020. 15:30
3 : 1
Pitomača
Suhopolje
24.10.2020. 15:30
1 : 3
Ferdinandovac
Pitomača
24.10.2020. 15:30
0 : 1
Tehnika Koprivnica
BILOGORA 91
24.10.2020. 15:30
5 : 1
Daruvar
Garić
24.10.2020. 15:30
1 : 0
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
25.10.2020. 14:30
1 : 4
Slatina
Dinamo P.
25.10.2020. 14:30
2 : 2
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.10.2020. 14:30
8 : 0
Zdenka 91
Zdenka 91
31.10.2020. 14:00
3 : 0
Dinamo P.
Slatina
31.10.2020. 14:00
4 : 1
Tomislav (D)
Daruvar
31.10.2020. 14:00
0 : 3
Pitomača
ČAZMA
31.10.2020. 14:00
4 : 0
BILOGORAC V.T.
Graničar (L)
31.10.2020. 14:00
0 : 3
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
31.10.2020. 14:00
0 : 2
Suhopolje
Mladost (KP)
01.11.2020. 14:00
2 : 0
Garić
Suhopolje
07.11.2020. 14:00
2 : 2
Daruvar
BILOGORA 91
07.11.2020. 14:00
3 : 0
Zdenka 91
Pitomača
07.11.2020. 14:00
4 : 0
Graničar (L)
Dinamo P.
08.11.2020. 14:00
3 : 0
Slatina
Ferdinandovac
08.11.2020. 14:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
08.11.2020. 14:00
1 : 1
ČAZMA
BILOGORAC V.T.
08.11.2020. 14:00
1 : 4
Mladost (KP)
ČAZMA
14.11.2020. 14:00
0 : 1
Dinamo P.
Graničar (L)
14.11.2020. 14:00
3 : 1
Suhopolje
Garić
14.11.2020. 14:00
4 : 0
BILOGORAC V.T.
Slatina
14.11.2020. 14:00
0 : 5
BILOGORA 91
Daruvar
14.11.2020. 14:00
0 : 1
Ferdinandovac
Zdenka 91
14.11.2020. 14:00
2 : 2
Pitomača
Mladost (KP)
15.11.2020. 14:00
1 : 1
Tomislav (D)
Pitomača
21.11.2020. 13:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
21.11.2020. 13:30
-- : --
Daruvar
BILOGORA 91
21.11.2020. 13:30
-- : --
ČAZMA
Suhopolje
21.11.2020. 13:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
22.11.2020. 13:30
-- : --
Graničar (L)
Dinamo P.
22.11.2020. 13:30
-- : --
Mladost (KP)
Tomislav (D)
22.11.2020. 13:30
-- : --
Garić
Pitomača
20.03.2021. 15:30
-- : --
ČAZMA
BILOGORA 91
20.03.2021. 15:30
-- : --
Mladost (KP)
Suhopolje
20.03.2021. 15:30
-- : --
Slatina
Tehnika Koprivnica
20.03.2021. 19:00
-- : --
Graničar (L)
Ferdinandovac
21.03.2021. 15:30
-- : --
Zdenka 91
Dinamo P.
21.03.2021. 15:30
-- : --
Garić
Tomislav (D)
21.03.2021. 15:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Garić
27.03.2021. 15:30
-- : --
BILOGORA 91
Slatina
27.03.2021. 15:30
-- : --
Ferdinandovac
Zdenka 91
27.03.2021. 15:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Graničar (L)
27.03.2021. 15:30
-- : --
Daruvar
ČAZMA
27.03.2021. 15:30
-- : --
Suhopolje
BILOGORAC V.T.
28.03.2021. 16:30
-- : --
Dinamo P.
Mladost (KP)
28.03.2021. 16:30
-- : --
Pitomača
Pitomača
03.04.2021. 16:30
-- : --
Garić
Daruvar
03.04.2021. 16:30
-- : --
Zdenka 91
Ferdinandovac
03.04.2021. 16:30
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
03.04.2021. 16:30
-- : --
Tomislav (D)
BILOGORA 91
03.04.2021. 16:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Suhopolje
03.04.2021. 16:30
-- : --
Mladost (KP)
Tehnika Koprivnica
03.04.2021. 16:30
-- : --
Slatina
ČAZMA
10.04.2021. 16:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Slatina
10.04.2021. 16:30
-- : --
Daruvar
Garić
10.04.2021. 16:30
-- : --
Suhopolje
Zdenka 91
10.04.2021. 16:30
-- : --
Graničar (L)
Tomislav (D)
11.04.2021. 16:30
-- : --
BILOGORA 91
BILOGORAC V.T.
11.04.2021. 16:30
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
11.04.2021. 16:30
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORA 91
17.04.2021. 16:30
1 : 0
Dinamo P.
Suhopolje
17.04.2021. 16:30
6 : 2
BILOGORAC V.T.
Daruvar
17.04.2021. 16:30
0 : 0
ČAZMA
Pitomača
17.04.2021. 16:30
2 : 0
Tomislav (D)
Tehnika Koprivnica
17.04.2021. 16:30
1 : 2
Mladost (KP)
Graničar (L)
17.04.2021. 16:30
5 : 0
Slatina
Ferdinandovac
18.04.2021. 16:30
2 : 1
Garić
Garić
24.04.2021. 16:30
1 : 3
Tehnika Koprivnica
Slatina
24.04.2021. 16:30
2 : 1
Zdenka 91
ČAZMA
24.04.2021. 16:30
4 : 2
Graničar (L)
Tomislav (D)
25.04.2021. 16:30
1 : 1
Suhopolje
Dinamo P.
25.04.2021. 16:30
2 : 2
Pitomača
BILOGORAC V.T.
25.04.2021. 16:30
0 : 4
Ferdinandovac
Mladost (KP)
25.04.2021. 16:30
1 : 1
Daruvar
Suhopolje
01.05.2021. 17:00
6 : 2
Dinamo P.
Daruvar
01.05.2021. 17:00
0 : 1
Garić
Zdenka 91
01.05.2021. 17:00
2 : 0
ČAZMA
Graničar (L)
01.05.2021. 17:00
2 : 1
Mladost (KP)
Pitomača
01.05.2021. 17:00
1 : 1
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
01.05.2021. 17:00
1 : 0
BILOGORAC V.T.
Ferdinandovac
02.05.2021. 17:00
2 : 1
Tomislav (D)
ČAZMA
08.05.2021. 17:00
1 : 1
Slatina
Garić
08.05.2021. 17:00
2 : 1
Graničar (L)
BILOGORA 91
08.05.2021. 17:00
6 : 2
Suhopolje
Tomislav (D)
09.05.2021. 17:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Dinamo P.
09.05.2021. 17:00
-- : --
Ferdinandovac
BILOGORAC V.T.
09.05.2021. 17:00
-- : --
Daruvar
Mladost (KP)
09.05.2021. 17:00
-- : --
Zdenka 91
Daruvar
15.05.2021. 17:30
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
15.05.2021. 17:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Tehnika Koprivnica
15.05.2021. 17:30
-- : --
Dinamo P.
Suhopolje
15.05.2021. 17:30
-- : --
Pitomača
Slatina
15.05.2021. 17:30
-- : --
Mladost (KP)
Zdenka 91
15.05.2021. 17:30
-- : --
Garić
Ferdinandovac
16.05.2021. 17:30
-- : --
BILOGORA 91
Mladost (KP)
19.05.2021. 17:30
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
19.05.2021. 17:30
-- : --
Daruvar
Pitomača
19.05.2021. 17:30
-- : --
Ferdinandovac
Garić
19.05.2021. 17:30
-- : --
Slatina
Tomislav (D)
19.05.2021. 17:30
-- : --
Graničar (L)
BILOGORAC V.T.
19.05.2021. 17:30
-- : --
Zdenka 91
BILOGORA 91
19.05.2021. 17:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tehnika Koprivnica
22.05.2021. 17:30
-- : --
Pitomača
Daruvar
22.05.2021. 17:30
-- : --
BILOGORA 91
Zdenka 91
22.05.2021. 17:30
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
22.05.2021. 17:30
-- : --
Dinamo P.
Slatina
22.05.2021. 17:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
ČAZMA
22.05.2021. 17:30
-- : --
Garić
Ferdinandovac
23.05.2021. 17:30
-- : --
Suhopolje
Pitomača
29.05.2021. 17:30
-- : --
Daruvar
Garić
29.05.2021. 17:30
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORA 91
29.05.2021. 17:30
-- : --
Graničar (L)
Suhopolje
29.05.2021. 17:30
-- : --
Tehnika Koprivnica
Tomislav (D)
30.05.2021. 17:30
-- : --
Slatina
BILOGORAC V.T.
30.05.2021. 17:30
-- : --
ČAZMA
Dinamo P.
30.05.2021. 17:30
-- : --
Zdenka 91
Slatina
03.06.2021. 17:30
-- : --
Dinamo P.
Daruvar
03.06.2021. 17:30
-- : --
Suhopolje
Graničar (L)
03.06.2021. 17:30
-- : --
Pitomača
Mladost (KP)
03.06.2021. 17:30
-- : --
BILOGORAC V.T.
Zdenka 91
03.06.2021. 17:30
-- : --
BILOGORA 91
Tehnika Koprivnica
03.06.2021. 17:30
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
03.06.2021. 17:30
-- : --
Tomislav (D)
Ferdinandovac
06.06.2021. 18:00
-- : --
Daruvar
Tomislav (D)
06.06.2021. 18:00
-- : --
Mladost (KP)
BILOGORAC V.T.
06.06.2021. 18:00
-- : --
Garić
Pitomača
06.06.2021. 18:00
-- : --
Zdenka 91
Suhopolje
06.06.2021. 18:00
-- : --
Graničar (L)
BILOGORA 91
06.06.2021. 18:00
-- : --
Slatina
Dinamo P.
06.06.2021. 18:00
-- : --
ČAZMA
Garić
12.06.2021. 18:00
-- : --
Tomislav (D)
Graničar (L)
12.06.2021. 18:00
-- : --
Ferdinandovac
ČAZMA
12.06.2021. 18:00
-- : --
BILOGORA 91
Mladost (KP)
12.06.2021. 18:00
-- : --
Dinamo P.
Slatina
12.06.2021. 18:00
-- : --
Pitomača
Daruvar
12.06.2021. 18:00
-- : --
Tehnika Koprivnica
Zdenka 91
12.06.2021. 18:00
-- : --
Suhopolje
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Ferdinandovac 21 37 51
2. BILOGORA 91 20 32 47
3. Mladost (KP) 21 8 37
4. Dinamo P. 20 15 36
5. Tehnika Koprivnica 21 16 35
6. Pitomača 21 14 33
7. Garić 21 4 31
8. Suhopolje 21 1 30
9. ČAZMA 21 9 28
10. Graničar (L) 20 -7 24
11. Slatina 20 -17 24
12. Daruvar 20 -20 21
13. Zdenka 91 20 -23 16
14. Tomislav (D) 20 -5 15
15. BILOGORAC V.T. 21 -64 4
# Ime kluba U +/- B
1. Radnik Križevci 14 94 40
2. Podravac 13 43 34
3. Graničar (Đ) 15 5 25
4. Starigrad 14 16 22
5. Ferdinandovac 14 -17 15
6. Tehnika Koprivnica 16 -62 15
7. Tomislav (D) 15 -37 12
8. Mladost Molve 15 -42 9
# Ime kluba U +/- B
1. Graničar (Đ) 15 139 45
2. Radnik Križevci 14 99 36
3. Starigrad 16 3 28
4. Mladost Molve 16 -19 21
5. Tomislav (D) 16 -62 20
6. Podravac 15 -33 15
7. Tehnika Koprivnica 16 -51 11
8. Ferdinandovac 16 -76 4
# Ime kluba U +/- B
1. Omladinac 15 40 34
2. Osvit 15 21 32
3. Radnik Križevci 15 29 31
4. Graničar (Đ) 15 15 31
5. Tomislav (D) 15 9 25
6. Mladost (KP) 14 -7 18
7. Miklinovec 14 -6 16
8. Starigrad 14 -11 12
9. Jadran-Galeb 14 -39 4
10. Podravac 15 -51 4

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA