Nk "Tomislav" Drnje

Nk "Tomislav" Drnje

počinje za

-- : --

Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Drnje

Hlebine

I ŽNL-a

29.05.2022. 17:00

I ŽNL-a
Nogometni klub Miklinovec
21.08.2021. 17:30
1 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
22.08.2021. 11:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Tomislav Radnik
22.08.2021. 17:30
3 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
22.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
22.08.2021. 17:30
1 : 1
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Mladost Molve
22.08.2021. 17:30
2 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Tomislav Drnje
22.08.2021. 17:30
6 : 0
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Kalinovac
28.08.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Močile
28.08.2021. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Osvit
29.08.2021. 10:00
1 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
29.08.2021. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Sigetec
29.08.2021. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Mladost Molve
29.08.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Panonija
29.08.2021. 17:00
3 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
04.09.2021. 17:00
4 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
05.09.2021. 11:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
05.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
05.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Drnje
05.09.2021. 17:00
2 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Tomislav Radnik
05.09.2021. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Močile
11.09.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Kalinovac
11.09.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Osvit
12.09.2021. 10:00
0 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Lipa Hlebine
12.09.2021. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Sigetec
12.09.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Tomislav Drnje
12.09.2021. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Molve
12.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Miklinovec
18.09.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
19.09.2021. 11:00
4 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
19.09.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Radnik
19.09.2021. 16:00
5 : 2
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
19.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
19.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
19.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Kalinovac
25.09.2021. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Močile
25.09.2021. 16:00
5 : 2
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
26.09.2021. 11:00
6 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Lipa Hlebine
26.09.2021. 16:00
0 : 2
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Tomislav Drnje
26.09.2021. 16:00
0 : 1
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
26.09.2021. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
26.09.2021. 16:00
0 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Miklinovec
02.10.2021. 16:00
1 : 4
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Osvit
03.10.2021. 10:00
2 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
03.10.2021. 16:00
2 : 4
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
03.10.2021. 16:00
0 : 3
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Tomislav Radnik
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
03.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Močile
09.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Kalinovac
09.10.2021. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
10.10.2021. 11:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
10.10.2021. 15:00
0 : 4
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Radnik
10.10.2021. 15:00
3 : 7
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
10.10.2021. 15:00
3 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
10.10.2021. 15:00
5 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
16.10.2021. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Osvit
17.10.2021. 10:00
0 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Lipa Hlebine
17.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
17.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
17.10.2021. 15:00
0 : 4
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
17.10.2021. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
17.10.2021. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Kalinovac
23.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Močile
23.10.2021. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
24.10.2021. 11:00
2 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Radnik
24.10.2021. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Molve
24.10.2021. 15:00
2 : 3
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Tomislav Drnje
24.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
24.10.2021. 15:00
2 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Miklinovec
30.10.2021. 14:00
4 : 1
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Osvit
31.10.2021. 10:00
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Lipa Hlebine
31.10.2021. 14:00
2 : 3
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Mladost Sigetec
31.10.2021. 14:00
0 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
31.10.2021. 14:00
0 : 2
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
31.10.2021. 14:00
2 : 1
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
31.10.2021. 14:00
1 : 4
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Miklinovec
06.11.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Kalinovac
06.11.2021. 14:00
3 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
07.11.2021. 11:00
2 : 1
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
07.11.2021. 14:00
6 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
07.11.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
07.11.2021. 14:00
0 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Mladost Molve
07.11.2021. 14:00
4 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Močile
13.11.2021. 14:00
0 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Osvit
14.11.2021. 10:00
4 : 2
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
14.11.2021. 14:00
0 : 1
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
14.11.2021. 14:00
3 : 0
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
14.11.2021. 14:00
0 : 3
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Panonija
14.11.2021. 14:00
0 : 4
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Kalinovac
12.03.2022. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Osvit
13.03.2022. 10:00
2 : 2
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
13.03.2022. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Mladost Sigetec
13.03.2022. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Panonija
13.03.2022. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Močile
13.03.2022. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
13.03.2022. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
19.03.2022. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
20.03.2022. 11:00
3 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Tomislav Drnje
20.03.2022. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
20.03.2022. 15:00
0 : 2
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
20.03.2022. 15:00
0 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
20.03.2022. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
20.03.2022. 15:00
4 : 1
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Kalinovac
26.03.2022. 15:00
1 : 2
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Osvit
27.03.2022. 10:00
6 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Sigetec
27.03.2022. 16:00
0 : 2
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Mladost Molve
27.03.2022. 16:00
2 : 3
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Lipa Hlebine
27.03.2022. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Panonija
27.03.2022. 16:00
5 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Močile
27.03.2022. 16:00
1 : 4
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Miklinovec
02.04.2022. 16:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
03.04.2022. 11:00
1 : 2
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
03.04.2022. 16:00
2 : 2
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
03.04.2022. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Tomislav Radnik
03.04.2022. 16:00
4 : 0
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
03.04.2022. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
03.04.2022. 16:00
0 : 0
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Kalinovac
09.04.2022. 16:00
1 : 6
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Osvit
10.04.2022. 10:00
4 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Lipa Hlebine
10.04.2022. 16:00
0 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Mladost Molve
10.04.2022. 16:00
1 : 3
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Tomislav Drnje
10.04.2022. 16:00
4 : 0
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Mladost Sigetec
10.04.2022. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Močile
10.04.2022. 16:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Miklinovec
16.04.2022. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Osvit
17.04.2022. 10:00
5 : 2
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
17.04.2022. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
17.04.2022. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
17.04.2022. 16:00
3 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
17.04.2022. 16:00
0 : 0
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Tomislav Radnik
17.04.2022. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Kalinovac
23.04.2022. 17:00
1 : 3
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
24.04.2022. 11:00
2 : 7
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
24.04.2022. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Mladost Molve
24.04.2022. 17:00
10 : 1
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Močile
24.04.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Drnje
24.04.2022. 17:00
3 : 2
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
24.04.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Miklinovec
30.04.2022. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Osvit
01.05.2022. 10:00
1 : 1
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Lipa Hlebine
01.05.2022. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
01.05.2022. 17:00
0 : 1
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
01.05.2022. 17:00
2 : 3
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
01.05.2022. 17:00
2 : 4
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Panonija
01.05.2022. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
08.05.2022. 11:00
5 : 0
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Mladost Sigetec
08.05.2022. 17:00
4 : 1
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Močile
08.05.2022. 17:00
0 : 2
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Kalinovac
08.05.2022. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Tomislav Drnje
08.05.2022. 17:00
2 : 1
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Tomislav Radnik
08.05.2022. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Mladost Molve
08.05.2022. 17:00
5 : 0
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Miklinovec
14.05.2022. 17:00
1 : 2
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Osvit
15.05.2022. 10:00
2 : 5
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
15.05.2022. 17:00
1 : 8
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Lipa Hlebine
15.05.2022. 17:00
3 : 1
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Panonija
15.05.2022. 17:00
0 : 7
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
15.05.2022. 17:00
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Mladost Sigetec
15.05.2022. 17:00
7 : 0
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Kalinovac
21.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
22.05.2022. 11:00
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Tomislav Radnik
22.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Močile
22.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Mladost Molve
22.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Drnje
22.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Osvit
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
22.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Osvit
29.05.2022. 10:00
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
Nogometni klub Panonija
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Radnik
Nogometni klub Močile
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Kalinovac
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
Nogometni klub Lipa Hlebine
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Tomislav Drnje
Nogometni klub Mladost Sigetec
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Molve
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
29.05.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Miklinovec
Nogometni klub Kalinovac
04.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Viktorija Vojakovac
Nogometni klub Miklinovec
04.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Drava Novigrad Podravski
Nogometni klub Mladost Molve
05.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Močile
Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec
05.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Panonija
Nogometni klub Tomislav Drnje
05.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Sigetec
Nogometni klub Bratstvo Kunovec
05.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Lipa Hlebine
Nogometni klub Tomislav Radnik
05.06.2022. 17:00
-- : --
Nogometni klub Osvit
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Bratstvo Kunovec 23 39 57
2. Nogometni klub Mladost Molve 23 34 53
3. Nogometni klub Sloga Koprivnički Ivanec 23 38 51
4. Nogometni klub Tomislav Drnje 23 32 48
5. Nogometni klub Osvit 23 19 39
6. Nogometni klub Tomislav Radnik 23 5 32
7. Nogometni klub Lipa Hlebine 23 -8 27
8. Nogometni klub Panonija 23 -16 26
9. Nogometni klub Močile 23 -13 25
10. Nogometni klub Mladost Sigetec 23 -13 24
11. Nogometni klub Miklinovec 23 -9 23
12. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 23 -20 23
13. Nogometni klub Kalinovac 23 -29 19
14. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 23 -59 11
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Osvit 16 35 39
2. Nogometni klub Omladinac Herešin 16 44 36
3. Nogometni klub Radnik Križevci 16 12 31
4. Nogometni klub Graničar Đurđevac 16 17 30
5. Nogometni klub Starigrad 16 -1 22
6. Nogometni klub Tomislav Drnje 16 -4 22
7. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 16 -3 16
8. Nogometni klub Miklinovec 16 -20 16
9. Nogometni klub Zagorec Koprivnica 16 -54 9
10. Nogometni klub Ferdinandovac 16 -26 8
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Tehničar 13 88 36
2. Nogometni klub Ferdinandovac 14 65 31
3. Nogometni klub Slaven Belupo 13 47 29
4. Nogometni klub Radnik Križevci 12 13 19
5. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 13 -7 18
6. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 13 -26 16
7. Nogometni klub Tomislav Drnje 14 -38 10
8. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 9 0 9
9. Nogometni klub Sokol Sokolovac 13 -142 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Tomislav Drnje 12 21 28
2. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 12 15 27
3. Nogometni klub Tehničar 11 17 22
4. Nogometni klub Ferdinandovac 13 15 21
5. Nogometni klub Močile 11 -5 15
7. Nogometni klub Sokol Sokolovac 12 -1 9
8. Nogometni klub Omladinac Herešin 11 -39 3
9. Nogometni klub Drava Podravske Sesvete 0 0 0
5. Nogometni klub Reka 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Graničar Đurđevac 19 106 53
2. Nogometni klub Radnik Križevci 17 58 38
3. Nogometni klub Drava Novigrad Podravski 18 14 36
5. Nogometni klub Tomislav Radnik 19 31 32
6. Nogometni klub Mladost Molve 18 16 30
7. Nogometni klub Miklinovec 17 8 28
8. Nogometni klub Mladost Kloštar Podravski 16 5 27
9. Nogometni klub Tomislav Drnje 17 -37 12
10. Nogometni klub Starigrad 17 -40 12
11. Nogometni klub Viktorija Vojakovac 17 -70 5
1. Nogometni klub Borac Imbriovec 0 0 0
3. Nogometni klub Fugaplast 0 0 0

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA